6. З точки А до площини α проведено перпендикуляр АК і дві похилі АТ = 13см та АР = 7см. Знайдіть

довжину проекції похилої АР на площину α , якщо проекція похилої АТ на α дорівнює 12см

Ответы на вопрос

Отвечает Komarov Vlad.

Ответ:

2√6 см

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора найдем АК:

АК=√АТ²-КТ²=√13²-12²=√169-144=√25=5 см

КР=√АР²-АК²=√7²-5²=√49-25=√24=2√6 см