Знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції у= -1,7х+34.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

  Функція   у = - 1,7х + 34 - лінійна . Її графіком є пряма лінія , яка

 не паралельна осям координат .

Для осі Ох  у = 0 ;  0 = - 1,7х + 34 ;   1,7х = 34 ;  х = 20 ; ( 20 ; 0 ) - точка

 перетину з віссю Ох .

Для осі Оу  х = 0 ;  у = - 1,7 * 0 + 34 = 34 ;  ( 0 ; 34 ) - точка перетину

 з віссю Оу .