Обчислити знаменник геометричної прогресії, яка складається з дійсних чисел, якщо b5=162; b8=4374.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Алиса.

Ответ:

Виразимо 8 член геометричної прогресії через 5

b8= b5*q3.

Звідси виразимо знаменник

q3= b8/ b5=4374/162=27=33; q=3.

Знаменник рівний 3.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Давтян Лилия.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

q³ = b8 / b5

q³ = 4374 / 162 = 27

q = ³√27

q = 3

Ps: можно лучший ответ?)