1. Визначте числа - коефіцієнти квадратного тричлена: a = b = c= 2. Як залежить напрям віток

параболи від коефіцієнта а? a = , вітки ,так як a 3. Знайти координати вершини параболи (хв ; ув ) : хв = = ув = 4. Знайдіть нулі функції (у = 0): f(x) = 0 5. Знайдіть ординату точки перетину графіка функції f(x) з віссю ОУ (х= 0): у = 6. Побудуйте графік функції f(х) Користуючись графіком, вкажіть: 7. Область визначення функції: D(f) = Область значень функції: E(f) = 8. Нулі функції: х = , х = . Задано функцію f(x) = f(x) = х2 + 2х -3

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

Ответ:

- -0,5b:a.

Пошаговое объяснение:

Дискримінант D = b2 – 4ac,

Нулі квадратичної функції:  

х1 = (‒ b ‒ (b2 ‒ 4ac)0,5 )/(2a),

х2 = (‒ b + (b2 ‒ 4ac)0,5 )/(2a).

ТРИ способи  запису  квадратичної функції:

у (x) = f(x)= ax2 + bx + c = а(х – х1)(х – х2)= а(х -0,5b:a)2 – 0,25D:a.

Координати вершини  квадратичної  параболи:

хв = - 0,5b:a;  ув =  - -0,5b:a.