Яку найбільшу кількість однакових новорічних подарунків можна зробити із 28 шоколадок, 42 пряників

і 56 мандаринок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Арина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

28=2*2*7

42=2*3*7

56=2*2*2*7

спільні 2 і 7 отже можна зробити 2*7=14

Отвечает Самойловских Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28=2×2×7

42=2×3×7

56=2×2×2×7

2×7=14 подарков