Вкажіть кількість речовини ортофосфатної кислоти H3PO4, якщо маса сполуки становить 14 г. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченкова Соня.

Відповідь:

0,14 моль

Пояснення:

n=m/M

M(H3PO4)=3*1+31+16*4=98 г/моль

Підставляємо в формулу:n=14г /98 г/моль=0,14 моль