Українська яхта Ікар  пройшла навкол навколо світу за 325 днів. На перший проміжок шляху витрачено

140 днів, на другий удвічі менше, ніж на перший, а на третій решту днів. Скільки днів потрібно було яхті на третій проміжоу шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Стародубцева Арина.

Ответ:

325-140=180 -1 день

180-140=40 -2 день

180+40=220 решту днів

Пошаговое объяснение:

Ніби так