За чотири дні яхта пройшла 800 км. За перший день було пройдено 30% усієї відстані, за другий день

—(пять восьмих) того, що було пройдено за перший день, а за третій день — 128 % того, що було пройдено за другий. Скільки кілометрів пройшла яхта за четвертий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Толегенов Кобейсин.

Ответ:

218 км

Пошаговое объяснение:

(800·30%)/100%=8·30=240 км прошла яхта за 1-й день.

5/8 ·240=5·30=150 км прошла яхта за 2-й день.

(150·128%)/100%=3·64=192 км прошла яхта за 3-й день.

800-(240+150+192)=800-582=218 км прошла яхта за 4-й день.