За чотири дні яхта капітана Врунгеля "біда" пройшла 624 км. а перший день було пройдено 2\13 усієї

відстані, за другий - 5\26, за третій - 5\12, а за четвертий - решта. Скільки кілометрів пройшла яхта за четвертий день.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Александра.
1)624 / 13 х 2 = 96 (км) пройдено за перший день 
2)624 / 26 х 5 = 120 (км) пройдено за другий день 
3)624 / 12 х 5 = 260 (км) пройдено третій день
4)260 + 120 + 96 = 476 (км) за три дні  разом
5)624 - 476 = 148 (км) пройдено за четвертий день
Відповідь: 148 км пройшла яхта за четвертий день
Отвечает Мирный Евгений.
624:13*2=96 км - 1 день
624:26*5=120 км - 2 день
624:12*5=260 км - 3 день
96+120+260=476 км - за 1, 2 і 3 день разом
624-476=148 км - за 4 день