Хто зробить тому РЕСПЕКТ!!! СРОЧНО!ПОЖАЙЛУСТА!!! ДАЮ 80 БАЛОВ!!! За три дні яхта капітана

Врунгеля подолала 222 км, причому за другий день вона подолала 7/8 відстані, пройденої за перший день, а за третій - 90% того, що пройшла за перший день. Скільки кілометрів проходила яхта кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Валерия.

Пошаговое объяснение:

1 день - х км

2 день - 7/8х км

3 день - 0,9х км

х + 7/8х + 0,9х = 222

8/8х + 7/8х + 0,9х = 222

15/8х + 0,9 х = 222

150/80х + 72/80х = 222

222/80х = 222

х = 222/1 * 80/222

х = 80 км в первый день

80 * 7 : 8 = 70 км за второй день

80 * 0,9 = 72 км за третий день

80 + 70 + 72 = 222 км