Українська яхта Ікар пройшла навкол навколо світу за 325 днів. На перший проміжок шляху витрачено

140 днів, на другий удвічі менше, ніж на перший, а на третій решту днів. Скільки днів потрібно було яхті на третій проміжоу шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

115днів

Пошаговое объяснение:

1 пр. шляху - 140 днів

2 пр. шляху - ?,  1/2 від 1 пр. часу

3 пр. шляху - ?, решта

Всьго днів витрачено - 325

140/2=70 днів - витрачено на 2 пр. шляху

140+70=210 днів - витрачено на 1 і 2 пр. часу

325-210=115 днів - витрачено на 3 пр. часу