Обчисліть значення виразу ІхІ : ІуІ + ІхІ, якщо1) х = - 3 , у = 4 ; 2) х = 7,14, у = - 0,07.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Модуль всегда положительная!

1) Модуль числа -3=3

3÷4+3=0.75+3=3.75

2)Модуль числа -0.07=0.07

7.14÷0.07+7.14=102+7.14=109.14