Роман прорахував, що якщо щодня протягом літніх канікул він читатиме 60 сторінок то встигне

прочитати всю рекомендовану літературу. Сьогодні він прочитав лише 45 сторінок. На скільки відсотків Роман недовиконував план?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

він відстав від плану на 27%

Отвечает Богданов Богдан.

60-100%

45-х%

60/45=100/х

Х=45×100÷60=4500÷60=75%

Відповідь: на 75%