задача. черепаха тортилла за 7 днів прочитала 56сторінок мудрох книги читаючи щодня однакову

кількість сторінок. скільки днів вона читатиме цю книгу якщо щодня читатиме однакову кількість сторінок і їй ще лишилося прочитати 96 сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Відповідь:

19

Покрокове пояснення:

56:7=8 сторінок за один день

96:8=12 днів лишилося

12+7=19 днів читатиме книгу

Отвечает Попова Лиля.
Черепаха Тортилла за 7 днів прочитала 56 сторінок, читаючи щодня однакову кількість сторінок. Щоб знайти, скільки днів їй потрібно буде, щоб прочитати ще 96 сторінок, можна використовувати пропорцію:

7 днів = 56 сторінок
x днів = 96 сторінок

Запишемо це як пропорцію:

7/56 = x/96

Тепер ми можемо знайти x:

x = (7 * 96) / 56
x = 12

Тобто, черепаха Тортилла читатиме ще 96 сторінок протягом 12 днів, читаючи щодня однакову кількість сторінок.