114. Митрофан вирішив, що можна швидко стати розумним, якщо читати одночасно три Книжки. Він узяв

три Книжки й встигпрочитати в них 42 сторінки, перш ніж у голові в нього все пере-плуталося. З першої книги він прочитав у 4 рази більше сторінок,ніж з другої, аз третьої він подужав лише 7 сторінок. Скількисторінок Митрофан прочитав з першої книги? із другої?36​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Роман.

Ответ:

очень надеюсь, что ты понимаешь русский)

Пошаговое объяснение:

1) 42 - 7 = 35 страниц из 1 и 2 книг вместе

в первой книге он осилил в 4 раза больше страниц

введем части: страницы во второй книге - 1 часть, в первой - 4 части

4 + 1 = 5 частей

2) 35 : 5 = 7 страниц во второй книге

3) 7×4 = 28 страниц в первой книге