Роман прорахував, що якщо щодня протягом літніх канікул він читатиме 60 сторінок то встигне

прочитати всю рекомендовану літературу. Сьогодні він прочитав лише 45 сторінок. На скільки відсотків Роман недовиконував план? Тема Пропорція. Відсоткові розрахунки

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

60-100%

45-х%

60/45=100/х

Х=45×100÷60=4500÷60=75%

Відповідь: на 75%

Отвечает Бруг Алексей.

60-100%

45-х%

60/45=100/х

Х=45×100÷60=4500÷60=75%

Відповідь: на 75%