Сплав складається з 1 частини срібла, 7 частин міді і 2 частин домішок. Скільки грамів міді треба

взяти, щоб одержати 220 г сплаву?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерович Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7+1+2=10частей

220÷10=22г 1 часть

22×7=154г меди