Сплав складається з міді, олова і нікелю, взятих у відношенні 4:3:1. Обчисли, скільки треба взяти

кожної з цих речовин, щоб отримати 412,8 кг сплаву. Для сплаву треба взяти:

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Евгения.

пусть коэффициент пропорциональности х, тогда 4х+3х+х=412.8

х=412.8/8=51.6

51.6кг никеля, 51.6*3=154.8/кг/ олова и 51.6*4=206.4/кг/меди