Один сплав містить 50 % нікелю, а другий – 25 % нікелю. Скільки кілограмів кожного сплаву треба

взяти, щоб отримати 100 кг сплаву, який містить 30 % нікелю?

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.
(0,5x+0,25у)/100=0,3
х+у=100
у=100-х
0,5х+0,25*(100-х)=0,3*100
0,5х+25-0,25х=30
0,5х-0,25х=30-25
0,25х=5
х=5/0,25
х=20 кг 50%
у=100-20=80 кг 25%
проверка:
(0,5*20+0,25*80)/(20+80)=0,3