7. З однієї станції одночасно в проти- лежних напрямках вирушили два Поїзди. Яка відстань між

пункта- Ми призначення цих поїздів, якщо перший рухався зі швидкістю 56,8 км/год і перебував у дорозі З год, а другий протягом 2 год їхав зі швидкістю 62,3 км/год? мото одночасно В​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 56,8 * 3 = 170,4 (км) - проехал 1 поезд

2) 62,3 * 2 = 124,6 (км) - проехал 2 поезд

3) 170,4 + 124,6 = 295 (км) - расстояние между городами

Ответ: 295 км