6.3 однієї станції в протилежних напрямках вирушили два потяги. Яка Відстань між пунктами

призначення цих потягів, якщо один із нихрухався із швидкістю 56/год і перебував у дорозі 3 год, а другий напротязі 2 год пересувався із швидкістю62 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

292км

Пошаговое объяснение:

1)56×3=168

2)62×2=124

3)168+124=292км