З поля за три дні зібрали 16800 кг овочів. За перший день зібрали у 5 разів більше, ніж за другий,

а за третій — стільки, скільки за перший і другий разом. Скільки овочів зби- рали кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

Нехай другого дня зібрали: х овочів

Тоді першого 5х

Третього 5х+х

Складемо і розв'яжемо рівняння:

х+5х+5х+х=16800

2х+10х=16800

12х=16800

х=16800 : 12

х=1400

1 день= 5* 1400= 7000

2 день=1400

3 день= 7000+1400=8400