Периметр рівностороннього п'ятикутника 10 см. Побудуй прямокутник, ширина якого дорівнює стороні

п'ятикутника, а довжина в 6 разів довша. Обчисли периметр і площу цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Першина Юля.

Ответ:

1)10:2=5

2)5*6=30

3)(5+30)*2=35*2=70

4)5*30=150