6. Знайдіть значення виразу 3 5/8 - 2 1/4 / (1 1/2 + 1 2/7 * 3 1/2) .​


Ответы на вопрос

Отвечает Яроний Тимофей.

Ответ:

3 1/4

Пошаговое объяснение:

1) 1 2/7 * 3 1/2 = 9/7 * 7/2 = 9/2 = 4 1/2

2) 1 1/2 + 4 1/2 = 5 2/2 = 6

3) 2 1/4 : 6 = 9/4 * 1/6 = 9/24 = 3/8

4) 3 5/8 - 3/8 = 3 2/8 = 3 1/4