Вирішенн задачі Довжина прямокутник 16 см а ширина складає 75% довжини Знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:192см²

Пошаговое объяснение:

16÷100×75=12см ширина

S=16×12=192 см2