За скороченим записям задачі знайдіть x, якщо величина є прямо пропорційними. 15-3год x-2год​


Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Ответ:10

Пошаговое объяснение:15/x=3/2; x=15×2/3; x=5×2/1; x=10