Знайдіть площу паралелограма, діагоналі якого утворюють кут 30° і дорівнюють 9 см, 2 см. А 4,5

см².Б 9 см² В 18 см²Г 24 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
Формула площі паралелограма: S=a*b*sina(альфа)
S=9*2*sin30°=18*1/2=9см^2
Отвечает Хузиахметова Дилярка.

Ответ:

б ) 9 сантиметрів квадратиних