Маша купила зошит і ручку, яка була дешевше від зошита на 1 грн. Із 20 грн Маша отримала 3 грн

решту. Скільки коштував зошит і скільки коштувала ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Альмира.

Ответ:

Позначимо вартість зошита як "З" грн і вартість ручки як "Р" грн.

Згідно з вашими умовами:

1. Ручка була дешевше від зошита на 1 грн, тобто Р = З - 1.

2. Маша витратила 20 грн і отримала 3 грн решту, що означає, що вартість зошита, ручки і решти разом дорівнює 20 грн + 3 грн = 23 грн. Тобто, З + Р + 3 = 23.

Тепер ми можемо розв'язати цю систему рівнянь:

1. Р = З - 1

2. З + Р + 3 = 23

Підставляючи значення Р з першого рівняння в друге:

З + (З - 1) + 3 = 23

Розкривши дужки:

2З + 2 - 1 + 3 = 23

Спростимо:

2З + 4 = 23

Віднімаючи 4 з обох сторін:

2З = 23 - 4

2З = 19

Поділимо обидві сторони на 2:

З = 19 / 2

З = 9.5 грн

Тепер, знаючи вартість зошита (З), можемо знайти вартість ручки (Р):

Р = З - 1

Р = 9.5 - 1

Р = 8.5 грн

Отже, зошит коштував 9.5 грн, а ручка коштувала 8.5 грн.

Отвечает Мергенева Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20-3=17 грн стоила концелярия

17-1=16 грн

16:2=8 грн

8+1=9грн стоит тетрадь

проверка:

8+9+3=20 грн