дівчина купила книгу зошит і ручку заплативши за все 385 грн. книга коштує у 6 разів більше, за

ручку, а зошит на 15 грн меньше за ручку. скільки грн кошутує зошит?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

6х+х+х+15=385

8х=360

х=45

ручка=45 грн

книга=45*6=270 грн

зошит=45-15=30 грн