) Мотузку, завдовжки 5 метрів розрізали на три частини. Перша і друга частина разом 3 11/20 метрів,

а друга і третя разом - 3 5/12 метрів. Скільки метрів в кожній частині? ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО ДАЮ 40 БАЛОВ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кладов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1) 5 - 3 11/20 = 4 20/20 - 3 11/20 = 1 9/20 (м) - длина третьей части

2) 5 - 3 5/12 = 4 12/12 - 3 5/12 = 1 7/12 (м) - длина первой части

3) 5 - (1 9/20 + 1 7/12) = 5 - (1 27/60 + 1 35/60) = 5 - 2 62/60 = 5 - 3 2/60 = 5 - 3 1/30 = 4 30/30 - 3 1/30 = 1 29/30 (м) - длина второй части