Мотузку завдовжки 518 м розрізали на три частини,причому перша частина у 2 рази більша за третю а

друга на 82 м менша за першу. Знайдіть довжину кожної частини окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Войнило Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Третья Х

первая 2 Х

вторая 2 Х -82

Х +2 Х + 2 Х -82 = 518

5 х = 518+82

5 х = 600

х = 120 - третья

2*120 = 240 - первая

240 -82 = 158 - вторая

Проверим: 240+158+120 = 360 +158 = 518 - верно.

Отвечает Бактыбаева Аружан.

Ответ:

перша частина 354м

друга частина 436м

третя частина 218м