мотузку завдовжки 500 м розрізали на 3 частини, причому перша частина в 3 рази довша за третю, а

друга - на 125 метрв довша за третю. Знайди довжину кожно частини

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Ответ:

x=225

y=200

z=75

Пошаговое объяснение:

х-первая часть

у-вторая часть

z-третяя часть

х=3z

y=125+z

x+y+z=500

подставляем

3z+125+z+z=500

5z=375

z=75

x=225

y=200