Мотузку завдовжки 448м розрізали на 3 частини, при чому перша частина у 3 рази довша за третю, а

друга на 123м довша за третю. Знайдіть довжину кожної частини

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ:

нехай 3 відрізок- х, тоді 1 відрізок- 3х, а 2 -х+123

маемо рівняння

х+3х+х+123=448

5х=448-123

5х=325

х=65м (довжина третьої частини

довжина першої 3 х 65 =195 м

довжина другої  65+ 123= 188м