Новорічну гірлянду завдовжки 456м розрізали на 3 частини, причому перша частина в 4 рази довша за

третю, а друга на 114м довша за третю. Знайдіть довжини кожної частини новорічної ггірлянди. Срочно пожалуйста помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай 3 частина - х,тоді 1 частина - 4х,а 2 частина - х+114

х+4х+х+114=456

6х=456-114

6х=342

х=342:6

х=57 м - довжина 3 частини

4*57=228 м - довжина 1 частини

57+114=171 м - довжина 2 частини

Отвечает Литвинчук Андрей.

Пусть

1 часть - 4х

2 часть - х+114    

3 часть - х

Составим уравнение :

4х+х+114+х=456

6х+114=456

6х=456-114

6х=342

х=342:6

х=57

1)57*4=228(м.) - первая часть .

2)57+114=171(м.) - вторая часть .

Отметь если не трудно ответ как лучший .