Розв'яжи задачу Новорічну гірлянду задовжки 456 м розрізалина 3 частини, причому перша частина в

4 рази довша за третю, а друга - 114 м довша за третю. Знайдіть довжини кожної частини новорічної гірлянди​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Ирай.

Нехай 3 частина - х,тоді 1 частина - 4х,а 2 частина - х+114

х+4х+х+114=456

6х=456-114

6х=342

х=342:6

х=57 м - довжина 3 частини

4*57=228 м - довжина 1 частини

57+114=171 м - довжина 2 частини

1 часть - 4х

2 часть - х+114

3 часть - х

Составим уравнение :

4х+х+114+х=456

6х+114=456

6х=456-114

6х=342

х=342:6

х=57

1)57*4=228(м.) - первая часть .

2)57+114=171(м.) - вторая часть .