Мотузку розрізали на п'ять частин. Перша частина більша від другої на 4.2м, але менша за третю на

2.3м. Черверта частина більша від п'ятої на 3.7м, але менша за третю на 1.3м.Яка довжина мотузки, якщо довжина четвертої частини 7.8м

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1)7,8-3,7=4,1 (м) - п'ята частина

2)7,8+1,3=9,1(м)- третя частина

3)9,1-2,3=6,8(м)-перша частина

4)6,8-4,2=2,6(м)-друга частина

5)4,1+9,1+6,8+2,6+7,8=30,4(м)

Відповідь : 30,4 м.