Мотузку розрізали на 5 рівних частин. Іншу мотузку, довжина якої на 10 м більша, розрізали на сім

таких самих частин. Знайти початкову довжину кожної мотузки.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Арина.
Другу мотузку розрізали на 2 частини більше і довжина її на 10 м більша.
Отже, одна частина мотузки рівна 10/2=5 м.
5*5=25 м - довжина першої мотузки.
5*7=35 м - довжина другої мотузки.