мотузку розрізали на 3частини так,що перша частина виявиласьна 3 м коротшоювід другої частини і на

3 м довшою за третю.На скількі метрів третя частина коротша за другу

Ответы на вопрос

Отвечает Наврузов Магомед.

a = b - 3 и a = c +3

c = a - 3 = b - 6

b - с = 6 - третья короче второй  на 6 м -  ОТВЕТ