За три тижні продали 1000коробок цукерок.за перший тиждень продали7/20цієї килькості.за

другий--13/25решти.скилькі коробок цукерок продали за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Матішинець Анастасія.

1 тиждень:

1000×7/20=350

2 тиждень:

350×13/25=182

3 тиждень:

1000-(350+182)=468

Відповідь: 468 коробок

Отвечает Страмков Слава.

Ответ:

Давайте розрахуємо, скільки коробок цукерок продали за перший і другий тижні, а потім визначимо кількість, яку продали за третій тиждень.

Перший тиждень: 7/20 від 1000 коробок.

Кількість проданих коробок цукерок за перший тиждень: (7/20) * 1000 = 350 коробок.

Другий тиждень: (1 - 7/20) * 1000 коробок залишилося для продажу після першого тижня.

Кількість коробок цукерок, залишилася після першого тижня: (1 - 7/20) * 1000 = (13/20) * 1000 = 650 коробок.

Тепер залишилося знайти, скільки коробок цукерок було продано за третій тиждень:

Третій тиждень: 13/25 від 650 коробок.

Кількість коробок цукерок, проданих за третій тиждень: (13/25) * 650 = 338 коробок.

Отже, за третій тиждень продали 338 коробок цукерок.