За три тижні продали324 коробки цукерок.за перший тиждень продали 5/18 цієі кількості а за другий

15/26 решти.Скільки коробок цукерок продали за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлів Марічка.

1)320:100*40=128 коробок продали за перший день

2)320-128=192 коробки залишилось

3)192:16*7=84 коробки продали за другий день

4)320-128-84=108 коробок продали за третій день