За три тижні продали 324 коробки цукерок. За перший тиждень продали 5/18 цієї кількості, за другий

- 15/26 решти. Скільки коробок цукерок продали за третій тиждень? Повністю розв'язання будь ласка дії скорочення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Данил.

1. Обчислимо яку кількість коробок цукерок продали на першому тижні.

324 * 5 / 18 = 90 коробок.

2. Визначимо скільки коробок залишилося продати.

324 - 90 = 234 коробки.

3. Дізнаємося кількість коробок проданих на другому тижні.

234 * 15 / 26 = 135 коробок.

4. Знаходимо скільки всього коробок цукерок продали за два тижні.

135 + 90 = 225 коробок.

5. Знайдемо скільки коробок цукерок продали за третій тиждень.

324 - 225 = 99 коробок.

Відповідь: на третьому тижні продали дев'яносто дев'ять коробок цукерок.