За 3 тижні в магазині продали 324 коробки цукерок.За 1 тиждень 5/18 цієї кількості, а за 2 тиждень

15/26 решти. Скільки коробок цукерок продали за 3 тиждень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Арина.

Пошаговое объяснение:

1) 5/18 *324 = 5/1 * 18 = 90/1 = 90 (коробок) - продали за 1 неделю

2) 324 - 90 = 234 (коробок) - осталось после 1 недели

3) 15/26 * 234 = 15/1 *9 = 135 (коробок) - продали за 2 неделю

4) 324 - 90 - 135 = 99 (коробок) - продали за третью неделю

Отвечает Филатова Дарья.
1) 324:18•5=90 коробок продали за перший тиждень
2) 324-90=234 залишилось
235:26•15=135 коробок продали за другий тиждень
3) 324-90-135=99 коробок продали за третій тиждень