За три тижні продали 324 коробки цукерок. За перший тиждень продали 5/18 цієї кількості, за

другий 15/26 решти. Скільки коробок цукерок продали за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Арсений.

Ответ:

99

Пошаговое объяснение:

324*5/18=90 пврвая неделя

324-90=234

234*15/26=135 вторая неделя

324-90-135=99 третья

Отвечает Янушевский Ян.

Покрокове пояснення:

324*5/18=90 первая неделя

324-90=234

234*15/26=135 вторая неделя

324-90-135=99 третья

і того 99