(12 3/10-10 1/2)×5/9 можно подробное объяснения​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Андрей.

Ответ:

удачи.

Пошаговое объяснение:


Отвечает Чопуров Расул.

Ответ:

Щоб вирішити вираз (12 3/10-10 1/2)×5/9, спочатку потрібно виконати віднімання в дужках:

12 3/10 - 10 1/2 = (120/10 + 3/10) - (100/2 + 1/2)

= (123/10) - (101/2)

Тепер знайдемо спільний знаменник для цих дробів, який буде 10:

(123/10) - (101/2) = (123/10) - (101/2) * (5/5)

= (123/10) - (505/10)

= (123 - 505)/10

= -382/10

Тепер ми можемо помножити цей результат на 5/9:

(-382/10) * (5/9)

= (-382*5)/(10*9)

= -1910/90

= -191/9

Отже, вираз (12 3/10-10 1/2)×5/9 дорівнює -191/9.