Готуючись до олімпіади з англійської мови, Галина перекладала текст. За один день вона пере- клала

сторінок тексту і ще 10 сторінок, після 5 12 3 чого їй залишилося перекласти сторінок тексту. 8 Скільки сторінок містив текст для перекладу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костылёв Данил.

Ответ:

5/12х+10+3/8х=х

х-5/12х-3/8х=10

15/72х = 10

х=10:15/72

х=48 сторінок тексту потрібно було перекласти Галині

Пошаговое объяснение:

48: 12 * 5 = 20 сторінок

20+10=30сторінок переклала першого дня

48:8*3=18сторінок переклала другого дня

20+10+18=48 сторінок всього