Для приготовления одного пирога используется 1/3 стакана молока.Сколько молока потребуется для

приготовления 20-ти таких пирогов?

Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Максим.

Ответ:

Для приготування одного пирога використовується 1/3 стакана молока. Щоб знайти кількість молока для приготування 20 пирогів, потрібно помножити кількість молока для одного пирога на кількість пирогів:

(1/3 стакана молока/пиріг) * 20 пирогів = (1/3) * 20 стаканів молока.

Тепер обчислимо це:

(1/3) * 20 = 20/3 = 6 2/3 стакана молока.

Отже, для приготування 20 пирогів знадобиться 6 2/3 стакана молока.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Меньщикова Алина.
1/3*20= 20/3=6 целый 2/3 л