331. У чотирьох однакових в'язках - 332. 7-9-60 90 . Скільки цибулин у дев'яти таких в'язках? 28

цибулин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Ответ:

63 цибулини

Пошаговое объяснение:

1) 28 : 4 = 7 (ц) - в одному в'язку
2) 7 * 9 = 63 (ц) в дев'яти в'язках

332.

7 * 9 – 60 = 63 – 60 = 3 90 – 9 * 0 = 90 – 0 = 90 30 : (2 * 3) = 30 : 6 = 5 40 – 24 : 4 = 40 – 6 = 34