Протягом первої години велосипедист подолав 1/9 маршруту, протягом другої - 5/18, протягом третьої

- решта, Яку частину маршруту подолав велосипедист протягом третьої години? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Матющенко Егор.

Відповідь:

1г - 1/9 маршр.

2г - 5/18 = 2,5/9 маршр.

3г - 9/9-(1/9+2,5/9) = 9/9-3,5/9 = 5,5/9

Відповідь: 5,5/9

Покрокове пояснення: