Варіант I 1. Учень прочитав книжку, що має 280 сторінок. Першого дня він прочитав 40 % усіх

сторінок, другого - 25 % усіх сто-рінок, а третього - решту. Скільки сторінок прочитав учень третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Sagyndyk Telarys.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 40 + 25 = 65 (% книги він прочитав за перші два дні)
2. 100 - 65 = 35 % книги прочитав на третій день
3. 280 * 35% = 280 * 0,35 = 98 сторінок прочитав учень в третій день