Учень прочитав книжку, що має 280 сторінок. Першого дня він прочитав 50% усіх сторінок,

другого-15%, а третього решту. Скільки сторінок учень прочитав першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Bichakhchyan Nersik.

Ответ:

98 сторинок

Пошаговое объяснение:

.............

..

.

....

Отвечает Ковалева Анастасия.

Розв'язання за допомогою пропорції:
280 сторінок - 100%
? сторінок - 50%
(280*50)/100=28*5=140
Відповідь: 140 сторінок учень прочитав першого дня